Донські козаки подали заявку до книги рекордів Гіннеса

0 minutes, 3 seconds Read

3 тисячі донських козаків вирішили потрапити до книги Гіннеса. Рекордний за кількістю хор зібрався на площі перед Палацом спорту в Ростові минулої суботи. Близько двох годин рекордсмени розспівувалися і рівно о 12.00 заспівали дві пісні – “Гімн Всевеликого війська донського” і “Слава отаману Платову”.

 

“Пісні відбирали для рекорду за тим принципом, що, по-перше, ми всі повинні знати гімн донського козацтва – і, як ви зрозуміли, всі знають, а по-друге, Матвій Іванович Платов, звісно ж, найяскравіший представник війська донського в історії козацтва. Це наш великий, легендарний отаман”, – пояснив диригент зведеного хору Геннадій Вечеркін.

 

Співали козаки без музики – а капела. Щоб ніхто не збивався з ритму, хором диригували троє людей.

 

“Хором було керувати зовсім не важко, тому що вони живуть співом і не треба було когось змушувати. Тому що всі дихають одним повітрям. А поб’ємо ми рекорд чи ні, – це вже вирішать спеціальні люди”, – додав Геннадій Вечеркін.

 

У хорі співали учасники козачого фестивалю “Покрова на Дону”. Це 150 самодіяльних колективів з України, Республіки Калмикія, Бєлгородської, Волгоградської, Воронезької, Рязанської, Астраханської та Ростовської областей.

Similar Posts